19.06.2021

Volby do školské rady

Dne 17.6.2021 proběhla volba do Školské rady z řad zákonných zástupců. Byli zvoleni tito kandidáti:

1. Ing. Jana Verbíková

2. Ing. Kateřina Hrbáčková

3. Bc. Veronika Dostálová

První zasedání školské rady v novém složení proběhne ve čtvrtek 24.6.2021 v 18 hodin ve škole.

17.06.2021

Den dětí ve školní družině

na začátku června jsme pro kluky a holky ve školní družině připravili „Den dětí“ formou zábavy a her na školním dvoře. Děti měly možnost vyzkoušet si přeskok přes lano, trefování na cíl, driblování s míčem mezi kužely, hod na basketbalový koš a mnoho jiných míčových her. Při těchto hrách tentokrát nešlo o soutěž jednotlivců a družstev, ale o společné užití si aktivit ve ŠD, které jsme do této doby nemohly uskutečnit. Děti s velkou radostí přivítaly popcornovou odměnu. Bylo to velmi příjemné odpoledne, počasí nám přálo a spokojené úsměvy dětí svědčily o spokojenosti pořádaného dne.

Za vychovatelky ve ŠD Jurásková T.

14.06.2021

Milí žáci, vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vám nabídl účast na letním kempu „Univerzita prvního věku aneb Cheer UP“ převážně pro žáky 2. stupně konaném v pěti týdnech o prázdninách v Ostrožské Nové Vsi. Kempy pořádá Univerzita Palackého a jsou plně financovány z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (možná jste o podobných akcích slyšeli v médiích), účast je tedy zcela bezplatná. Kemp povedu společně s kolegyní/kolegou jako lektor. Akce se koná formou příměstského tábora vždy od pondělí do pátku, začátek je plánovaný v rozmezí 8. a 9. hodiny ranní v závislosti na času dojezdu žáků.

Harmonogram kempů:

5. – 9. července

12. – 16. července

19. – 23. července

16. – 20. srpna

23. – 27. srpna

Účastníci kempu dostanou každý den teplý oběd a dvě svačiny, plánovanou součástí programu bude výlet do Olomouce (vědecké zábavní centrum + prohlídka města), výlety po okolí i klasické táborové hry zaměřené na rozšiřování znalostí a rozvoj sociálních kompetencí ztracených po měsících domácího vzdělávání. Program také můžeme přizpůsobit zájmu jednotlivých účastníků, je možné vyhradit celý turnus pro jednu či dvě třídy (minimální počet účastníků jednoho kempu je 15).

Registrovat se můžete prostřednictvím formuláře zde:

Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat na emailu filip.smejkal01@upol.cz, na telefonu 775 254 370 nebo jakoukoli jinou formou.

Filip Šmejkal

Je 22. 6. 2021