Školní drondvur2018dron

V naší škole se snažíme zdokonalovat žáky ve využívání moderních technologií. Žáci přímo ve vyučování používají různé stavebnice, ve fyzikálním kroužku nebo v kroužku mladých debrujárů pracují s roboty. Letos škola získala sponzorským darem dron. Děti si s ním vyzkoušely létat, dokonce i natáčet a zpracovávat video. Nejšikovnější žáci pořizovali opravdu zajímavé záběry. Velmi zdařilé je video o naší škole, které bylo promítnuto na Akademii školy. Autorem je Patrik Lučný z 8.ročníku.

Alena Horáková

video najdete zde »»»

19.06.2018

paso2018Pasování na čtenáře

Blíží se konec školního roku. Žáci prvního ročníku se připravovali na slavnostní pasování na čtenáře, které se uskutečnilo 23. května. Letos poprvé v krásných prostorách nové knihovny. Děti přišla podpořit i paní ředitelka. Každý z prvňáků přečetl kousek daného textu. Pak už paní místostarostka pasovala děti na čtenáře. Žáci stvrdili svým podpisem na Pasovací listinu, že s knihami budou zacházet vzorně a s úctou. Následovala zábavná část. Za dětmi přišel známý kouzelník, svými kousky všechny nadchl. Celé pasování mělo sladkou tečku - slavnostní dort. Poděkování patří paní knihovnici, která celou akci pro naše prvňáky připravila.

Vyučující prvního ročníku

Sportovní úspěch naší žákyněaerob062018

Velkého úspěchu dosáhla naše žákyně Kateřina Lažková ze 3.třídy, která se už od předškolního věku věnuje aerobiku. Letos se Katka zapojila do soutěže AEROBIC MASTER CLASS. Jedná se o soutěž jednotlivců pro závodníky registrované v Českém svazu aerobiku a fitness. Celá soutěž je rozdělena na několik kol pro jednotlivé věkové kategorie. Z každého kola vždy postupuje 15 nejlepších děvčat na mistrovství ČR. Katka soutěžila v kategorii 8-10 let. Na mistroství České republiky se nominovala v Ostravě, kde získala stříbrnou medaili. Mistrovství ČR proběhlo v Praze, ve své kategorii soupeřila Katka se 78 děvčaty a v této velké konkurenci si vybojovala krásné 6. místo. Katce patří velká gratulace a přání mnoha dalších sportovních úspěchů.

Alena Horáková

Je 25. 6. 2018

Svátek má Ivan

26. červen 2018 -->>zbývá: 1 den

Schůzka rodičů budoucích prváčků v ZŠ - 16.00 hod.