Erasmus+


4.12.2020

Vážení rodiče a přátelé naší školy,

chtěli bychom Vás srdečně pozvat v úterý 11.2.2020 od 9:00 do společenského sálu v ONV na slavnostní zahájení návštěvy našich partnerských škol z Francie, Španělska, Řecka, Turecka a Švédska v rámci projektu „Evropa jako společenství hodnot“. Během slavnostního dopoledne se můžeme těšit na představení našich zahraničních přátel, kulturní vystoupení žáků školy a dokonce i pohádku. Celá akce je samozřejmě přístupná i široké veřejnosti, proto neváhejte a přijďte.

Pokud by Vám úterý dopoledne časově nevycházelo, nemusíte věšet hlavu, v pátek 14.2.2020 v 11:00 nás ve společenském sále čeká beseda s českým europoslancem Tomášem Zdechovským, který přijede podebatovat s dětmi i veřejností o roli a významu EU a také práci našich zastupitelů napříč evropskými institucemi. Čeká nás nabitý týden plný zajímavého programu a poznání, tak neváhejte a na některou z našich akcí se k nám přidejte.


4.12.2020

Nové zprávy z projektu Co-Education: Europe, a community of values:
Všechny partnerské školy se v současné době připravují na mezinárodní projektové setkání, které proběhne v únoru 2020 v naší škole ZŠ ONV.
Žáci partnerských škol budou během tohoto setkání ubytovaní v rodinách.
V současné době hledáme rodiny, které tyto žáky přijmou.
Už teď jim patří velké díky!!!

<< <   1 2 3 4 5 6 ...   > >>
Madio o.s.

Možnosti sponzorství školy

Informace o možnosti sponzorského daru naší škole
zobraz/skryj další ...
Děkujeme všem, kteří mají zájem poskytnout naší škole finanční příspěvek, velmi si této nabídky ceníme. Finanční příspěvek lze poskytnout hotově v pokladně naší školy nebo poslat bezhotovostně na náš účet 27-6688520297/0100, variabilní symbol 414, do zprávy pro příjemce se uvádí text: "dar-Vaše jméno". Příspěvek lze odečíst z daní, po přijetí finančního příspěvku vyhotovíme darovací smlouvu, která bude sloužit jako doklad. Pokud máte zájem poskytnout věcný dar, kontaktujte ředitelku školy.

Vyhledávání na zsonves.cz

Je 5. 12. 2020

Svátek má Jitka
Celý rok

Blížící se akce

07. prosinec 2020 -->>zbývá: 2 dny

Nástup 6. a 7. ročníku

Distanční výuka pro 8.A a 8.B


Změna stylu stránky

Školní email

home

Přihlaste se

Login:

Password: