4.12.2020

Vážení rodiče a přátelé naší školy,

chtěli bychom Vás srdečně pozvat v úterý 11.2.2020 od 9:00 do společenského sálu v ONV na slavnostní zahájení návštěvy našich partnerských škol z Francie, Španělska, Řecka, Turecka a Švédska v rámci projektu „Evropa jako společenství hodnot“. Během slavnostního dopoledne se můžeme těšit na představení našich zahraničních přátel, kulturní vystoupení žáků školy a dokonce i pohádku. Celá akce je samozřejmě přístupná i široké veřejnosti, proto neváhejte a přijďte.

Pokud by Vám úterý dopoledne časově nevycházelo, nemusíte věšet hlavu, v pátek 14.2.2020 v 11:00 nás ve společenském sále čeká beseda s českým europoslancem Tomášem Zdechovským, který přijede podebatovat s dětmi i veřejností o roli a významu EU a také práci našich zastupitelů napříč evropskými institucemi. Čeká nás nabitý týden plný zajímavého programu a poznání, tak neváhejte a na některou z našich akcí se k nám přidejte.

4.12.2020

Nové zprávy z projektu Co-Education: Europe, a community of values:
Všechny partnerské školy se v současné době připravují na mezinárodní projektové setkání, které proběhne v únoru 2020 v naší škole ZŠ ONV.
Žáci partnerských škol budou během tohoto setkání ubytovaní v rodinách.
V současné době hledáme rodiny, které tyto žáky přijmou.
Už teď jim patří velké díky!!!

Je 5. 12. 2020

Svátek má Jitka